HAKKIMIZDA

Öztay özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi 2000 yılında M.Nuri ÖZCAN tarafından kurulmuş ve faaliyete başlamıştır.Kurucumuz 2000 li yılların başından itibaren sektöre emek vermiş ve daimi takipçilerinden olmuştur.

İnsan odaklı hizmetle yola çıkan kurumumuz üstün ekipmanı,yaratıcı fikirleri,her daim kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetinden kesinlikle ödün vermemiştir.Misyonumuz her ne sebeple olursa olsun fiziksel,zihinsel,duygusal ve ruhsal sebeplerden dolayı özel ilgi ve alakaya ihtiyaç duyan bireylerin yalnızlıklarına son vermek,onları tekrar aramıza kazandırmak,aynı zamanda kendileri ve toplumla barışık yaşamaya hazırlamaktır. Bu anlamda sevgi,saygı ve bilgi birikimi dolu eğitim anlayışımızı bizi tercih eden öğrencilerimizle paylaşmayı bir gurur kaynağı olarak görmekteyiz.Bu paylaşımı üstün çalışma azmimiz,ekibimiz ve yüksek bilgi birikimimizle harmanlayıp geçmişten gelen tecrübelerimizle her biri toplumun kıymetli fertleri olan öğrencilerimize aktarmaya devam etmekteyiz.Kıymetli ülkemizin her bir ferdini bir diğerinden ayırt etmeksizin yaptığımız çalışmalarımız bizi 15. yılımıza ulaştırmıştır. Vizyonumuz içinde bulunduğumuz eğitim sektöründe farkındalık sağlamak, daha önce yapılmamış olanı yapmak ve kalite anlayışını her daim bir adım öteye taşımak olacaktır.

Bu amaçlarla Öztay özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi sektörde fark yaratmak,bütün kitlelere ulaşmak ve büyük başarılara imza atmak için çalışmalarına aralıksız devam edecektir.